Волинська область

Дата виїзду Населений пункт
03.10.2023 Сереховичівська ОТГ с. Солов’ї ФАП
04.10.2023 Сереховичівська ОТГ с. Комарове ФАП
05.10.2023 Сереховичівська ОТГ с. Ниці ФАП
06.10.2023 Сереховичівська ОТГ с. Соколище ФАП
09.10.2023 Смідинська ОТГ с. Смідин АЗПСМ
10.10.2023 Смідинська ОТГ с. Рудня ФАП
11.10.2023 Дубівська ОТГ с. Буцин АЗПСМ
12.10.2023 Дубівська ОТГ с. Секун ФАП
16.10.2023 Старовижівська ОТГ с. Стара Гута ФАП
17.10.2023 Дубечненська ОТГ с. Глухи ФАП
18.10.2023 Дубівська ОТГ с. Буцин АЗПСМ
19.10.2023 Смідинська ОТГ с. Смідин АЗПСМ
20.10.2023 Дубечненська ОТГ Дубечненська АЗПСМ
23.10.2023 Дубечненська ОТГ, с. Кримне АЗПСМ
24.10.2023 Старовижівська ОТГ, с. Мизове АЗПСМ
25.10.2023 Дубечненська ОТГ , с. Любохини АЗПСМ
26.10.2023 Сереховичівська ТГ, с. Сереховичі АЗПСМ
27.10.2023 Старовижівська ОТГ, с. Смолярі ФАП
30.10.2023 Старовижівська ОТГ, смт Стара Вижівка АЗПСМ
Дата виїзду Населений пункт
04.09.2023 Старовижівська ОТГ, Старовижівська АЗПСМ
05.09.2023 с. Галина Воля ФАП
06.09.2023 с. Смолярі ФАП
07.09.2023 с. Поліське ФАП
08.09.2023  с. Чевель ФАП
11.09.2023 с. Стара Гута ФАП
12.09.2023 с. Седлище ФАП
13.09.2023 с. Мизове Мизівська АЗПСМ
14.09.2023 Дубечненська ОТГ Дубечненська АЗПСМ
15.09.2023 с. Глухи ФАП
18.09.2023 с. Текля ФАП
19.09.2023 с. Залюття ФАП
20.09.2023 с. Мокре ФАП
21.09.2023 с. Кримне Кримненська АЗПСМ
22.09.2023 с. Яревище ФАП
25.09.2023 с. Любохини, Любохинівська АЗПСМ
26.09.2023 Сереховичівська ТГ, с. Сереховичі Сереховичівська АЗПСМ
27.09.2023 с. Грабове ФАП
28.09.2023 с. Синове ФАП
Дата виїзду Населений пункт
01.08.2023 Турійська ТГ, Турійська АЗПСМ
02.08.2023 с. Бобли ФАП
03.08.2023 с. Дуліби ФАП
04.08.2023 с. Гаруша ФАП
08.08.2023 с. Мокрець ФАП
09.08.2023 с. Обенижі ФАП
10.08.2023 с. Радовичі ФАП
11.08.2023 с.Перевали, Перевалівська АЗПСМ
15.08.2023 с.Кульчин ФАП
16.08.2023 с.Купичів, Купичівська АЗПСМ
17.08.2023 с. Новий Двір ФАП
18.08.2023 с. Маковичі ФАП
22.08.2023 Луківська ТГ, Луківська АЗПСМ
23.08.2023 Турійська ТГ, Турійська АЗПСМ
25.08.2023 Перевалівська АЗПСМ
29.08.2023 Купичівська АЗПСМ
30.08.2023 Луківська ТГ, Луківська АЗПСМ
Дата виїзду Населений пункт
03.07.2023 ПавлівськаТГ, Старопорицька АЗПСМ
04.07.2023 с. Жашковичі ФАП
05.07.2023 Павлівська АЗПСМ
06.07.2023 с. Радовичі ФАП
10.07.2023  с. Колона ФАП
11.07.2023 с. Грушів ФАП
12.07.2023 с. Завидів ФАП
13.07.2023 с. Милятин ФАП
17.07.2023 с. Переславичі ФАП
18.07.2023 Іваничівська ТГ, с. Мишів ФАП
19.07.2023 Павлівська ТГ с. Трубки ФАП
20.07.2023 с. Риковичі Риковичівська АЗПСМ
21.07.2023 Іваничівська ТГ с.Менчичі ФАП
24.07.2023 Поромівська ТГ Поромівська АЗПСМ
25.07.2023 Поромівська ТГ, с.Бужанка ФАП
26.07.2023 Павлівська ТГ, с.Топилище ФАП
27.07.2023 Поромівська ТГ, С. Верхнів ФАП
28.07.2023 Іваничівська ТГ, Іваничівська АЗПСМ
31.07.2023 Іваничівська ТГ с.Лугове ФАП
Дата виїзду Населений пункт
01.06.2023 Локачинська ТГ, Локачинська, АЗПСМ
02.06.2023 с. Дорогиничі ФАП
06.06.2023 с. Замличі ФАП
07.06.2023 с. Заячиці ФАП
08.06.2023 с. Конюхи ФАП
09.06.2023 с. Кремені ФАП
12.06.2023 с. Марковичі ФАП
13.06.2023 с. Новий Загорів ФАП
14.06.2023 с. Старий Загорів ФАП
15.06.2023 с. Хорів ФАП
16.06.2023 с. Цевеличі ФАП
19.06.2023 с. Привітне, Привітненська, АЗПСМ
20.06.2023 с. Білопіль ФАП
21.06.2023 с. Бубнів ФАП
23.06.2023 с. Коритниця ФАП
26.06.2023 с. Линів ФАП
27.06.2023 смт. Локачі, Локачинська, АЗПСМ
28.06.2023 с. Привітне, Привітненська, АЗПСМ
29.06.2023 с. Колпитів ФАП
Дата виїзду Населений пункт
02.05.2023 Мар’янівська ТГ: Бужанівська АЗПСМ
03.05.2023 Городищенська ТГ: с. Жабче ФАП
04.05.2023 с. Колодежі ФАП
05.05.2023 Горохівська ТГ: с. Охлопів ФАП
08.05.2023 с. Журавинків АЗПСМ
09.05.2023 с. Печихвостів АЗПСМ
10.05.2023 с. Лемешів ФАП
11.05.2023 Підберезівська АЗПСМ
12.05.2023 с. Холонів ФАП
15.05.2023  
16.05.2023 с. Пірванче ФАП
17.05.2023 с. Мирне ФАП
18.05.2023 с. Мирків ФАП
19.05.2023 с. Ватин ФАП
22.05.2023 Горохівська АЗПСМ
23.05.2023 с. Печихвостів АЗПСМ
24.05.2023 с. Журавинків АЗПСМ
26.05.2023 Підберезівська АЗПСМ
30.05.2023 Горохівська АЗПСМ
Дата виїзду Населений пункт
03.04.2023 Берестечківська ТГ: Берестечківська АЗПСМ
04.04.2023 Перемильська АЗПСМ
05.04.2023 Лобачівська АЗПСМ
06.04.2023 Мар’янівська ТГ: Мар’янівська АЗПСМ
07.04.2023 Бужанівська АЗПСМ
10.04.2023 Бранівська АЗПСМ
11.04.2023 Г ородищенська ТГ: Сенкевичівська АЗПСМ
12.04.2023 с. Губин Перший ФАП
13.04.2023 с. Жабче ФАП
14.04.2023 с. Колодежі ФАП
18.04.2023 Шклинська АЗПСМ
Дата виїзду Населений пункт
01.03.2023 Щуринська АЗПСМ
03.03.2023 Доросинівська АЗПСМ
10.03.2023 Переспівська АЗПСМ Левківська
14.03.2023 Сокілська АЗПСМ
16.03.2023 Дубищенська АЗПСМ
21.03.2023 с. Ясенівка ФАП
24.03.2023 с. Рудка- Козинська ФАП
28.03.2023 с. Літогоще ФАП
31.03.2023 с. Крижівка ФАП
Дата виїзду Населений пункт
01.02.2023 Черченська АЗПСМ
03.02.2023 с. Стобухівка
07.02.2023 Цуманська АЗПСМ
09.02.2023 Ківерцівська АЗПСМ
14.02.2023 Олицька АЗПСМ
16.02.2023 Дернівська АЗПСМ
21.02.2023 Грем’яченська АЗПСМ
24.02.2023 Чаруківська АЗПСМ

Виконавець

КП «ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА» ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

м. Луцьк, проспект Відродження, 30

+38 (097) 028 10 70, 25-22-13

www.motherchild.volyn.ua

...
Львівська

Графік виїзду

...
Івано-Франківська

Графік виїзду

...
Тернопільска

Графік виїзду

...
Хмельницька

Графік виїзду

...
Вінницька

Графік виїзду

...
Волинська

Графік виїзду

...
Житомирська

Графік виїзду

...
Чернівецька

Графік виїзду

...
Закарпатська

Графік виїзду

...
Рівненська

Графік виїзду

...
Херсонська

Графік виїзду